Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůze výboru ze dne 2.10.2014

6. 11. 2014

Zápis ze schůze výboru SVJ 3/2014, konané dne 2. 10. 2014 od 20:00h,

v kanceláři domu U vlečky 7

 

Přítomni:

Za výbor: P. Rychtařík, J. Michálek

Hosté: I. Klásek, R.Žiláková, jednatelé firmy Hadrman s.r.o.

 

  1. Prezentace sprácovské firmy

Na základě výpovědi sprácovství ze strany pana Kláska ke konci letošního roku, byla na doporučení a kladné spolupráce pozvaná na schůzi výboru sprácovská firma Hadrman s.r.o., kde se prezentovala výboru a předložila cenovou nabídku. Pan Klásek povede nadále jen účetnictví.

 

  1. Odprodej pozemku

Výbor zaplatil za pozemek pod kontejnerovým stáním 22.887 kč a podepsal s městskou částí P-12 smlouvu o odkupu pozemku. Následně bude podaná žádost na vklad do katastru nemovitostí.

 

  1. Výtah

Výbor stále jedná s firmou Bestlift na vypracování cenové nabídky na číselné displeje do jednotlivých pater.

  1. Průkaz energetické náročnosti budov

Na základě zákona o hospodaření energiích musí mít bytový dům s energetickou vztažnou plochou nad 1500m2 zpracován PENB od 1.1. 2015. Výbor oslovil a spolupracuje s firmou Vortex System s.r.o. na vypracování PENB v hodnotě 9.900kč.

  1. Zateplení střechy

V návaznosti na usnesení ze shromáždění z minulého roku, výbor oslovil firmy na vypracování cenové nabídky na projekt a zateplení střechy. Bližší informace budou prezentovány na shromáždění vlastníků.

  1. Optimalizace topného systému

V návaznosti na vypracovaný projekt bude firma ALLTECH provádět v nejbližších dnech seřízení termostatických hlavic v bytech. Datumy a časy prací budou vyvěšeny na nástěnce a zároveň poslány na E-maily všem vlastníkům a nájemníkům. Kompletí nastavení topného systému proběhne v suterénu domu až klesnou teploty pod 0C


 

Zapsal: P. Rychtařík Za správnost:

 

 

Ověřil: Ing. J. Michálek Csc. Petr Rychtařík

místopředseda SVJ předseda SVJ