Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůze výboru ze dne 24.6.2009

14. 12. 2011

 

 

 

Zápis z jednání výboru ze dne 24.6.2009 v 19:00
 
 
Přítomni:  Šoch, Rychtařík, Kunčarová,Klásek
 
Program:
 
1.     Hodnocení úkolů z letošního roku
 
o   Na základě pravidelné elektrorevize a revize hromosvodu byli odstraněny závady v hodnotě 60.000kč spolu s nahrazením nouzového osvětlení formou jednotlivými svítidly za 80.000kč
o   STA – došlo k otočení antény na Cukrák a přeladění kanálů na digitálním zařízení.
     TV NOE nelze zatím přijímat na našem STA,z technických důvodů na vysílačích v našem regionu.
o   Pro nájezdovou rampu bylo dodatečně doplněno vyjádření od povodí Vltavy a následně i vodohospodářského úřadu Prahy 12. Stavební povolení se tímto asi o měsíc zpozdí.
o   Vzhledem ke krádežím kol v chodbičkách a vypáčeným dveřím ve sklepě se nechala udělat mříž v přízemí ke vstupu do sklepa a oplechování dveří ve sklepě u výtahu.
      Budou i vyměněna tlačítka ve výtazích do sklepa za klíček. Každý byt dostane po jednom.
o    Po několika urgencí na reklamaci odpadlých dlaždiček na schodišti a zatékání do sklepa,byly tyto závady odstraněny teprve ke konci června.
o    U vchodových dveří byla vyměněna vložka. Pokud bude někdo chtít udělat nové klíče je třeba je udělat podle našeho originálu!!! Jestli-že má někdo stále problémy,je třeba vyměnit klíč!
o    Byl uříznut roh schodu v přízemí pro lepší průchod s kočárky. Omlouváme se za nadměrný hluk v domě. Výbor děkuje paní Humhalové za úklid po řemeslnících pracujících v domě.
 
2.  Dlužníci
 
o    Všichni dlužníci budou v nejbližší době opakovaně informováni a vyzváni k zaplacení dluhu.
o    S některými byla uzavřená písemná dohoda s výši splátek.
 
3.     Okna
 
  • Na podzim tohoto roku výbor s novým správcem naplánoval výměnu oken ve společných prostorách domu (schodiště,strojovna výtahu,vzduchotechnika) a s písemným souhlasem vlastníků. S požadovaných 75% máme již 70% podílu na domě od jednotlivých vlastníků.
  • Vlastníci,kteří mají stará okna a měli by zájem o výměnu za plastová okna na své náklady, je možné získat množstevní slevu.
 
www.uvlecky.estranky.cz
 
Zapsal:

Rychtařík, v Praze dne 29.6.2009