Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis výboru ze dne 12.10.2015

24. 10. 2017

Zápis ze schůze výboru SVJ 3/2015, konané dne 12.10.2015 od 19:30h,

v kanceláři domu U vlečky 7

Přítomni:

Za výbor: P. Rychtařík, J. Rückert, R. Žiláková

 

  1. Rekonstrukce střechy

V polovině září začaly firmou IZOSTAV s.r.o. přípravné práce na rekonstrukci střechy, které potrvají do konce listopadu, za předpokladu příznivého počasí.

Souběžně s rekonstrukcí střechy dojde k opravám na fasádě domu po ptácích, kteří udělaly několik děr do tepelné izolace. Na bocích domu budou zavěšeny makety dravců.

 

  1. TUV

Na teplé vodě docházelo k velkému zanášení filtru pevných částic a tím i k poklesu tlaku vody v domě. Vzhledemk manipulaci s tímto filtrem, především v září a říjnu, docházelo k strhávání nečistot z potrubí. Příčina tohoto znečištění je podle dostupných informacích ve velkém a neplánovaném kontrolním průzkumu společnosti Veolia a.s. (zkoušení uzávěrů) na základě havarijního stavu vody v  Dejvicích z května tohoto roku a jiných výkopových prací v poslední době na rozvodné síti v naší oblasti.

Úprava všech stoupaček v posledním patře, které byly špatně provedeny v ukončení neměla dlouhodobý vliv na znečištění.

 

  1. Kočárkárna

V průběhu září bylo zjištěno, že došlo k odcizení asi devíti kol z kočárkárny. Dveře nenesly známky požkození. Výbor se proto rozhodl k výměně zámku a nové klíče vydává na žádost majitelů byt. jednotek oproti podpisu.

 

  1. Čistota v domě

Na žádost uklízečky paní Humhalové se výbor vyslovil pro instalaci popelníků na jednotlivé balkóny ve spol. prostorách domu.

 

Zapsal: P. Rychtařík Za správnost:

 

 

Ověřil: J. Rückert Petr Rychtařík

místopředseda SVJ předseda SVJ