Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis výboru ze dne 13.4.2016

24. 10. 2017

Zápis ze schůze výboru SVJ 1/2016, konané dne 13.4.2016 od 20:30h,

v kanceláři domu U vlečky 7

Přítomni:

Za výbor: P. Rychtařík, J. Rückert, R. Žiláková

 

  1. Rekonstrukce střechy

4.4. 2016 byla za přítomnosti správceho a stavebního dozoru předána hlavní práce na střeše od firmy IZOSTAV s.r.o.. Následně bude probíhat instalace hromosvodů na střeše a dojde k opravám na fasádě domu po ptácích, kteří udělaly několik děr do tepelné izolace a zároveň budou na bocích domu zavěšeny makety dravců.

 

  1. Komůrka

Ke konci ledna, byla na žádost Komůrky podepsána dohoda o ukončení pronájmu kanceláře z důvodu přestěhování Komůrky do jiného objektu.

 

  1. Krádež kol

V posledních dnech v březnu se stalo, že byly otevřené dveře do sklepů a do kočárkárny. Následně bylo zjištěno, že došlo ke krádeži dvou kol z kočárkárny a k vykradení jedné sklepní kóje, která byla vypáčená - k jinému požkození nedošlo. Výbor se proto rozhodl pro výměnu zámků, u kterých nebude možné si volně nechat přidělat klíče, pouze přes výbor.

 

  1. Kontejnerové stání

15.1. kolem 5h. ranní došlo z neznámých důvodů k zapálení popelnic a k poničení ohněm klece na kontejnery. Kontejnery byly nahrazeny firmou na odpady a správce zajistil opravu klece. Pan Rychtařík uklidil po požáru kolem popelnic i s odpadem který byl ponechám mimo kontejnery.

 

  1. Izolace zdi u vchodu

Výbor oslovil firmu Izostav s.r.o. s nabídkou izolace zdi při vstupu do domu po levé straně aby nedocházelo v zimním období k ochlazování zdi a v bytě č.1 se tak netvořily plísně a zůstala zachována tepelná pohoda v bytě.

Bude nutné na určitou dobu přemístit provizorně poštovní schránky. Výbor tímto žádá o spolupráci a pochopení. Správce bude kontaktovat dotčené vlastníky.

 

  1. Drobné opravy

Oslovili jsme firmu Bestlift s.r.o. s nabídkou na instalaci světelných závor, abychom omezili poruchovost zavíracího mechanismu dveří. Ve výtazích došlo k výměně osvětlení za led. Správce zajistil přilepení dlaždic na vstupním schodišti, vypodložení roštů na rampě ke snížení hluku a reklamaci světla před vstupem do domu.

Na základě požární revize bude vyměněno šest světel nouzového osvětlení.

 

  1. Úklid v suterénu

V blízké době bude správcem proveden úklid ve společných prostorách v suterénu domu od věcí, které tam nepatří jako je nábytek, sporák, lednice, gauč a jiné.

 

Upozorňujeme, aby jste zachovali na chodbičkách volný průchod, jak vyplývá z požární revize!

 

Zapsal: P. Rychtařík Za správnost:

 

Ověřila: R. Žiláková Petr Rychtařík

členka výboru SVJ předseda SVJ