Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis výboru ze dne 14.3.2017

24. 10. 2017

Zápis ze schůze výboru SVJ 1/2017, konané dne 14.3.2017 od 18:30h,

v kanceláři domu U vlečky 7

Přítomni:

Za výbor: P. Rychtařík, J. Rückert, R. Žiláková

 

  1. Zateplení domu

Výbor podepsal smlouvu s firmou PROFIREVIT s.r.o. na vypracování projektu ohledně zateplení domu, jak bylo prezentovámo na posledním shromáždění vlastníků. S vypracovaným projektem oslovíme firmy aby nám udělali přesnější nabídku na nové zateplení domu. Více informací bude prezentováno na příštím shromáždění vlastníků.

 

  1. Kamerový systém

Byl nainstalován kamerový systém se záznamem v suterénu domu a u vchodu do domu. Kamerový systém je registrován na úřadě pro ochranu osobních údajů.

 

  1. Optický kabel

Výbor oslovila firma UPC s nabídkou na zavedení optického kabelu do domu a jeho rozvodů k jednotlivým bytům v tomto roce.

Zavedení optického kabelu do domu by měla letos provést i firma PlanetA, s kterou máme již z roku 2013 podepsanou smlouvu. Realizace datových rozvodů v domě bude na účet firem. V případě zájmu o službu k připojení internetu/TV si jednotlivé připojení do bytu platí každý majitel sám.

 

  1. Zahrádka

Výbor požádal pana Kotláře – firma Cembra s.r.o. o úpravu záhonů před domem. Během roku bude postaráno i o případné odplevení.

 

  1. Odečty

Správce provedl v lednu odečty vody a indikátorů tepla v bytech. Pan Klásek neměl žádné reklamace. Všechny potřebné podklady byly předány vlastníkům přes schránky v domě případně na e-mail.

 

  1. Ohřev vody

Správce oslovil realizační firmu INNOVA GROUP na nezávaznou nabídku na samostatný ohřev vody v domě. Více informací bude prezentováno na příštím shromáždění.

 

  1. Revize požární bezpečnosti

Správce zajistil pravidelnou revizi požární bezpečnosti. Ze závad budou opravena některá nouzová světla. Upozorňujeme, aby jste zachovali na chodbičkách volný průchod, jak vyplývá z požární revize!

 

  1. Chlad v bytě č.7

Na základě stížnosti v bytě č. 7 ohledně studené podlahy, řeší výbor se správcem možnosti nápravy.

 

  1. Drobné opravy

Byly provedeny tyto opravy : oprava utržených držáků kol, výměna a doinstalování čidel pro osvětlení, oprava domovních zvonků.

Bude provedena výměna prasklých dlaždic na schodišti, domalována zeď u vstupu do domu a zavěšení imitací dravců na boky domu. Budeme aktualizovat jména na domovních zvonkách.

 

Zapsal: P. Rychtařík Za správnost:

 

Ověřila: R. Žiláková Petr Rychtařík

členka výboru SVJ předseda SVJ